ŠVANDOVO DIVADLO Kurz negativního myšlení naposledy v této sezóně

ŠVANDOVO DIVADLO Kurz negativního myšlení naposledy v této sezóně.

Krásný slunečný den, milí diváci,

 

před velikonočními prázdninami bychom vás rádi pozvali na poslední dvě uvedení černé komedie KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ v této sezóně.

 

Reprízy se konají ve středu 7. 5. a v sobotu 24. 5. vždy od 19:00 na Velkém sále a vy máte možnost získat vstupenky se 40 % slevou - 210 Kč (přízemí) a 180 Kč (balkón).

 

Geirr měl před dvěma lety autonehodu a je upoután na invalidní vozík. Jeho žena Ingvild ve snaze zachránit manželství pozve skupinu tělesně postižených, kterou vede až nechutně pozitivní a vyrovnaná psycholožka Tori. Geirr, milovník válečných filmů a Johnnyho Cashe, se však rozhodne k tvrdému protiútoku.

 

 

A tak během jediné noci dochází nejen k sebedestruktivním hrám včetně ruské rulety, pokusům o sebevraždu či ne zcela dobrovolným skokům z okna, ale především k poznávání sebe sama, skoncování s falešnou upřímností, soucitem a možná ke skutečnému „léčení“ duše.

  

 

Hrají: Michal Dlouhý, Apolena Veldová, Zuzana Onufráková, Kristýna Frejová, Kamil Halbich, Miroslav Hruška, Jaroslava Pokorná/Daniela Bakerová

 

 

SLEVY NA VSTUPENKY MŮŽETE AKTIVOVAT POUZE ODPOVĚDÍ NA TENTO E-MAIL.
BEZ PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ REZERVACE SLEVA NA POKLADNĚ NEBUDE POSKYTNUTA.

 

 

 
18.04.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz