ROZHLEDNA VRBICE

Délka trasy: 0 km
Náročnost: 1
Převýšení: 0

Vrbice jsme projely cestou zpět do Brna asi 50 Km od Svídnice, je tu hned těsně za obcí nově postavená rozhledna Vrbice. vím, sama že na rozhlednu mohou jen chodící ale i bez pohledu z hora máme užasný rozhled do všech čtyř stran místní krajiny.
Hlavním konstrukčním materiálem je dřevo, točité schodiště je ocelové. Výška rozhledny je 30m, vyhlídkové plošiny jsou v 11 a 25,5 metrech. Slavnostní zpřístupnění rozhledny proběhlo 15. dubna 2006. 
Nová Rozhledna Vrbice návštěvníky U rozhledny je možné i posedět občerstvit se na prostranství nebo pod útulném  zastřešeném posezením u obchůdku i děti tu mají hřiště ke hraní a také je možné dohodnout návštěvu jindy než standartně předem na tel.: 494 547 244 nebo 494 547 190. Můžeme zde i zakoupit pohlednice, razítko, či tur. známku č. 1210 a další různé upomínkové předměty.Zastávka při cestě kolem Vám za to fakt bude stát. Fotky k rozhledně najdete na našem facebooku. ještě bonus pro Vás o pár metrú zpět od rozhledny stojí nový PENZION POD ROZHLEDNOU který je pro nás handicapované stoprocentně vhodný viz. odkaz v našem menu ubytování.

 
01.01.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz