NÁRODNÍ DIVADLO BRNO Zažijte nezapomenutelnou cestu brněnskou MHD s Leošem Janáčkem...

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO Zažijte nezapomenutelnou cestu brněnskou MHD s Leošem Janáčkem...

TĚŠÍME SE NA VÁS

REZERVACE VSTUPENEK - SHOP - PROJEKTY

 
Vstupenky si můžete koupit či rezervovat 3 měsíců dopředu prostřednictvím internetového rezervačního systému online.ndbrno.cz.

Pro vaše pohodlí jsou k dispozici i další prodejní místa. Seznam všech prodejních míst naleznete zde.

INFOLINKA 
po-pá 8-18 hodin
542 158 120
obchodni@ndbrno.cz

 

 

 

mahenkabanner.jpg

POMALU SE MĚNÍME

 

PŘÍPRAVA NOVÉ SEZONY...

...je v plném proudu. Čihohra na tiskové konferenci představila nového šéfa i premiéry. Více zde.
 

UPOZORNĚNÍ

Zelný trh, fenomén města Brna, je kvůli opravám uzavřen. Náměstí je oplocené tak, aby podél jednotlivých budov mohli projít chodci. Autem k Divadlu Reduta nelze na danou dobu dojet. Proto si dovolujeme upozornit všechny návštěvníky na tuto změnu. Více o opravě se dočtete zde.
 

DEN S PRAVOSLAVNOU CÍRKVÍ

Hostem pořadu bude Jozef Fejsak, správce Pravoslavné církevní obce při chrámu sv. Václava v Brně. Jak se mu žije v české, převážně ateistické společnosti? Jak vypadá běžný život pravoslavných věřících? V čem spočívá práce pravoslavného kněze? Více zde. čtvrtek 24. dubna v16h 
 

FOTOREPORTÁŽ

Othello jak jste ho neviděli...
 

Balet v Itálii
 

Příprava nové pohádky Brněnské pověsti pro celou rodinu.
 

Příprava Loupežníků
 

Líbí se vám barely? GAME OVER
 

PRONÁJEM PROSTOR

 

Nabízíme k pronájmu prostory kavárny a restaurace se zázemím v budově Divadla Reduta na Zelném trhu v Brně.  Bližší info o podmínkách pronájmu v RK.

 


 
 

 


Bulletin je rozesílán programem bez lidského zásahu. Pro případné dotazy, či objednání vstupenek,  prosím, využijte kontakty uvedené výše nebo info@ndbrno.cz  Statutární město Brno finančně podporuje Národní divadlo Brno, příspěvkovou organizaci.  

 

 

 

 

NEJLEPŠÍ PŘEDPLATNÉ V BRNĚ

Celkem 80 inscenací žánru činoherního, operního a baletního nabízí NdB.

Stálí i noví divadelní příznivci si mohou vybrat z 27 abonentních řad NdB. Nabídka je opravdu pestrá a uspokojí všechny, kteří si chtějí vychutnat několik večerů v roce podle své představy.

Toužíte-li vidět všechny premiéry NdB jako první a zúčastnit se po premiéře společenského setkání a seznámit se s umělci NDB, vyberte si nejdražší abonentní skupinu s názvem Zlatá řada. Čeká vás 15 nových premiér, z toho 8 činoherních, 3 baletní a 4 operní.

K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti, až pětapadesátiprocentní slevy na vstupném, padesátiprocentní sleva na všechny divadelní programy a nezanedbatelná úspora času při nákupu vstupenek. A navíc VSTUPENKA NAVÍC ZA HUBIČKU na vybrané představení.

Předplatné NdB na sezonu 2014/2015 nabízí jak stávající, ale i nová abonmá, která směřují zejména ke studentům, pedagogům, či rodinám s malými dětmi, například Opera a balet pro studenty, S dětmi o víkendu do divadla, Předplatné pro pedagogy.

Jen je potřeba si koupit nejlepší předplatné v Brně! Více o všech výhodách zde.
 

NEJNOVĚJŠÍ KOMEDIE - BŮH MASAKRU

Vynikající komedie o tom, jak se chtěli rodiče malých kluků chovat slušně a rozumně, ale nakonec se jim situace vymkla...
Termíny: 23.04., 05.05., 18.05., 12.06., 18.06.
Těšit se můžete na excelentní herecké výkony.  

 

MILOŠ UBU II ANEB BUDE LÍP, NE?

V květnu přivezeme do Divadla Reduta nový díl projektu Miloš Ubu, tentokrát taky trochu o taváryšči Putinovi, ale nebojte se, že by na český rybníček a jeho štiky také nedošlo... Termín: 17.05. v 19h, Divadlo Reduta - 
 

ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH MIMINA S VELKOU HLAVOU

 Víte, kdo vynalezl síťovku? Jak vznikl skákací panák? Nebo že první nafukovací balónek byl inspirován jedním moc šikovným miminkem? ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH MIMINA S VELKOU HLAVOU, nově připravovaná pohádka pro zvědavé děti od 3 let i jejich rodiče a prarodiče, vám odpoví na tyto i další otázky. Z pohádkového městečka k vám totiž přichází neobyčejné miminko, se kterým si užijete spoustu legrace!
Premiéra v sobotu 26. dubna ve 14 hodin 

FENOMÉN: HANZELKA A ZIKMUND

NdB připravuje dvě speciální akce:
čtvrtek 8.5. Palubní deník H+Z
pondělí 12. 5. Listování - Legenda H+Z
 

CHYTLAVÉ OPERETNÍ MELODIE

 Užijte si s námi hravě rozverné koncertní představení s chytlavými melodiemi ze známých operet, které se mladým nadšencům během večera mírně vymkne z rukou a žije si vlastním, Amorem střeleným, příběhem.


Divadlo Reduta, 3. května v 18h, 16. května v 19h -

PRO VELKÝ ZÁJEM PŘIDÁVÁME MIMOŘÁDNÉ PŘEDSTAVENÍ - NEW YORK - LA BOHÉMA

Pucciniho příběh fatálně tragické lásky dvou mladých lidí je nejhranější operou v historii Met. V roli křehké Mimi se představí lotyšská sopranistka Kristine Opolais a jejího milence Rodolfa ztvární Vittorio Grigolo. To vše v klasické inscenaci Franca Zeffirelliho a pod hudebním vedením Stefana Ranzaniho.
MIMOŘÁDNĚ: Reduta, 4. května v 19h - 
 

POZNÁTE CO JE NA FOTCE?

 Pokud ano, využijte svých znalostí a odpověď zašlete nejpozději do 30.4. (do 15h) na mail zakova@ndbrno.cz

Za správnou odpověď budete odměněni vstupenkymi na operu BLUDNÝ HOLANĎAN, kterou hrajeme v pátek 2.5. v 19 hodin v Janáčkově divadle.

Vstupenky budou jen pro vás za symbolickou cenu 50 Kč.
Na našem facebooku se může inspirovat:
Facebook

JANÁČEK BUDE ŘÍDIT MHD?

 

 

Z mrtvého domu, přes Bystrouščin les a až na Měsíc a možná až k věčné nesmrtelnosti, vás zaveze sám Leoš Janáček.“

Pokud náhodou 10. května v Brně nastoupíte do MHD a vedle vás usedne třeba pan Brouček nebo Emília Marty, nebojte, jste na správné cestě. Na dobrodružné cestě za operou!

Přijďte s námi oslavit Evropský den opery. 10. května zažijete nezapomenutelnou cestu brněnskou MHD s Leošem Janáčkem a postavami z jeho oper a mnohá další překvapení! Více se o této báječné akci i o festivalu dočtete zde.
 

Divider
24.04.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz