Městské divadlo Mladá Boleslav na září a říjen

na září a říjen

Marii Callas (4. září, 16. září a 23. září), oblíbené a stále uváděné MUŽE V OFFSIDU (22. září), oblíbenou hudební komedii SATURNIN (8. října), strhující příběh geniálního klavíristy NOVECENTO (1900), který uvádíme na malé scéně 29. září, Shafferova AMADEA, který vypráví příběh o boji průměrnosti s genialitou (10. září a 21. září), Thálií oceněnou KRÁS(K)U NA SCÉNĚ (30. října) či na první reprízu připravovaného amerického muzikálu DONAHA (23. října).

Z hostujících představení pak v září uvidíte VZPOURU NEVĚST (divadlo Palace Praha), kde v hlavních rolích excelují: Zuzana Slavíková, Kateřina Macháčková a Daniela Šinkorová (11. září). Pražské Komorní divadlo Kalich uvede hned dvě představení: komedii TIK TIK s Terezou Kostkovou, Kristýnou Frejovou, Josefem Poláškem a Jaromírem Noskem v hlavních rolích (6. září) a ČAS POD PSA, rovněž s Terezou Kostkovou, Mášou Málkovou a Sandrou Černodrinskou (14. září). Na mladoboleslavské jeviště také v září dorazí Hercules Poirot, který bude řešit VRAŽDU V ORIENT EXPRESU, se kterou přijede Městské divadlo Kladno v režii Petra Mikesky (7. září). Východočeské divadlo Pardubice pak dvakrát uvede hru JAKO BŘITVA, která je obrazem Boženy Němcové na pozadí všudypřítomné průměrnosti (20. září a 30. září).

Zkrátka je z čeho vybírat a věříme, že i vy si vyberete tu svoji inscenaci. Vstupenky si můžete zarezervovat či přímo zakoupit přímo z našeho webu - www.mdmb.cz v sekci program.

Program Městského divadla Mladá Boleslav
13.09.2021

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz