Městské divadlo Mladá Boleslav benefiční večer

benefiční večer

Vážení divadelní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na speciální hudebně-divadelní setkání v úterý 22. března 2022 od 19.00 hodin na velké scéně MDMB, jehož výtěžek poputuje na účet Humanitární pomoc pro Ukrajinu zřízený statutárním městem Mladá Boleslav.

Vybrané finanční prostředky budou použity na nákup humanitárních prostředků pro obyvatele Ukrajiny, kteří jsou zasaženi současným válečným konfliktem.

Uvidíte a uslyšíte pěvecká i taneční čísla z inscenací minulých i současných v podání Petra Bucháčka, Petra Mikesky, Martina Hrubého, Veroniky Bajerové, Lucie Matouškové, Lucie Končokové, Magdy Jirounkové, Janety Benešové, Kateřiny Suchanové a hostů Ondřeje Havelky, Martina Zbrožka, Jakuba Šafra, Rozálie Havelkové, Vojtěcha Havelky, Miroslava Babuského, Martina Šimka, Lindy Winterové, Jaroslavy Koškové, Terezy Blažkové, Emy Semiánové a Nikoly Uramové. Zavzpomínáme na inscenace minulé – Zločin v Posázavském Pacifiku, Kabaret, Josefína, Tajemství, Balada pro banditu i současné – Donaha, Muži v offsidu, Cesta kolem světa za 80 dní.

Jednotné vstupné 100 Kč. Hlediště je nečíslované. Podpořit tuto akci můžete zakoupením i více vstupenek.

 
 17.03.2022

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz