MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO Léto na Biskupském dvoře pokračuje

Léto na Biskupském dvoře pokračuje

Milí divadelní přátelé,

letní sezóna začala a divadlo pro vás stále hraje na Biskupském dvoře. Vystřídá nás posléze Divadlo Bolka Polívky, aby následně nádvoří pod petropavelskými věžemi rozeznělo španělské flamenco v rámci Mezinárodního kytarového festivalu. V programu s názvem Ensueño Flamenco de Andalusia vystoupí špičkoví kytaroví sólisté Raul Mannola a Antonio Sánchez, kteří budou doprovázet jednu z nejlepších tanečnic flamenca Aylin Eleonoru a tanečníka Gabriela Matíase. Žhavé rytmy flamenca si můžete vychutnat jediný večer v neděli 2. srpna 2020. Vstupenky si můžete kupovat online přes web našeho divadla nebo na serveru www.goout.cz. Vstupenky osobně nelze koupit na pokladně divadla!

Flamencové tóny vystřídá Divadlo Bez zábradlí, které přiveze 8 titulů. V týdnu od  4. do 11. srpna 2020 si tak můžete vychutnat divácké hity v podání známých herců – Rudolfa Hrušínského, Karla Heřmánka, Dany Morávkové, Ljuby Krbové, Josefa Cardy, Ladislava  Županiče a mnoho dalších. Čekají vás tituly Cikáni jdou do nebeJistě pane, premiére!Blbec k večeřiArtKdes to byl/a v nociKvartet, Mnoho povyku pro nic a Tři muži na špatné adreseVstupenky si stejně jako u flamenca můžete online zakoupit přes web divadla, ale nelze jej koupit osobně na pokladně Městského divadla Brno!

Milovníci folkloru by měli zpozornět ve dnech 20. – 22. srpna, kdy se uskuteční již 23. ročník F Scény 2020. Po tři večery se tak přeneseme do světa tradic a nádherné muziky. Jedinečné vystoupení slovenského hosty, tanečního divadla Ifjú Szivek, který se věnuje hlavně maďarskému folkloru, si nenechá ujít žádný skalní fanoušek, ale jistě osloví i ty, kteří se v tomto světě nepohybuji s takovou jistotou. Mezi dalšími hosty pak budou tradiční muzika Mirka Otáhala, kteří doprovodí mužné hlasy Jindřicha Hovorky ml. a Václava Kováříka (20.8.). Na páteční večer připravil pořadatel šedesátiminutovou attaca suitu Mariana Friedla Beránci a vlci. Sobotní dopoledne bude již tradičně patřit dětem, kdy BROLN (Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů) představí dětské zpěváčky v pořadu Děti a píseň s Českým rozhlasem. Celé dopoledne bude probíhat edukační program  „S Modrým hrochem bez úrazů“. Vezměte své děti a přijďte se pobavit. Vstup je zdarma. Závěrečný koncert F Scény 2020 s názvem Folklor 4x jinak nám předvede autorskou tvorbu Davida Mikuly v podání čtyř souborů – FS Lipka, TU Pražan, FS Verpán a Veselá partyja z Boršic. Vstupenky na F Scénu 2020 můžete stejně jako u flamenca a Divadla Bez zábradlí kupovat online přes náš web, osobně pak v předprodeji TIC Brno, Panenská 1.

 

Jsme rádi, že po jarním zastavení se opět můžeme setkávat v hledišti naší letní scény a věříme, že si z tohoto pestrého koktejlu jistě něco vyberete.

 

Vaše MdB
13.07.2020

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz