Kemp Ježevac

další možnost ubytování v Chorvatsku.

Tento kemp je vhodný i pro lidi na vozíčku. Pokud přijede někdo na vozíčku vlastním obytným autem či přívěsem je zde přímo stání pro něj určené, ale je zde i plno jiných míst, která jsou bezbariérová včetně domečků v kempu, které jsou velmi pěkné a moderní.

Kemp je poměrně velký a proto doporučuji kolo, e-kolo nebo e-koloběžku.

Poprvé (2020/2021) je kemp letos otevřen celoročně. Zároveň s kempem je celoročně otevřena restaurace Olivia a to od rána 8:00h (poskytují snídaně) až do večera 22:00h. Jinak přímo v kempu (mimo sezónu) je ještě otevřen místní malý obchod, kde seženete vše potřebné ze základních a spíše trvanlivých potravin, ale i ovoce. Pekař přímo v kempu mimo sezónu nefunguje zavřel 12.10.2020 a nejbližší pekárna je u přístavu v městečku KRK. Dostupnost bezbariérová vzdálenost k pekaři do města asi 800m.

Během sezóny jsou zde dvě prodejny pečiva bohatě denně zásobeny. Jedná u recepce a druhá na druhém konci kempu, kde je i místní malý konzum.

Sezóna oficielně pro místní končí někdy v půlce Října a začíná někdy v půlce Dubna, kdy se začínají otevírat stánkové prodeje a půjčovny. Ale v podstatě i mimo sezónu zde v nějakém omezeném provozu fungují některé kavárny a restaurace.

Kemp je velmi dobře umístěn ke starému městu krk. Do města se dá pohodlně dostat procházkou nebo na kole kolem místního přístavu. Dostupnost do starého města včetně starého města je bezbariérová.

Kempu nemám co bych vytknul. Personál ochotný, vstřícný. Sociální zázemí kempu čisté několikrát denně udržované včetně praček na prádlo. Velmi se tu dbá na čistotu a hygienu. Je to moderní kemp s pitnou vodou ve stojanech u každé parcely a elektrikou. Odpady jsem u parcel nezaregistroval. Parcely jsou dostatečně velké v různých kategoriích. Nejluxusnější a nejdražší místa jsou označeny jako Premium Mare a jsou v první linii přímo u moře. Velmi dobře se zde manévruje i s většími obytkami nad sedm metrů. Kemp má i boční dostatečně velký parking u recepce kde se dá nechat obytka a jít v klidu vyřídit co potřebujete. WiFi zde fungovala po celém kempu bez problémů a rychle i ve večerních hodinách.


Dále má kemp vlastní bazén, který je vyhřívaný.

Restaurace Olivia se kvalitou snaží nabídnout trošku lepší jídelníček, aby odpovídal vyšším standardům celého kempu.

Kemp má rovněž bohaté a velmi dobré vyžití pro děti včetně zábavných animačních programů.

O děti bylo celodenně postaráno (v sezónu), ze strany kempu, což bylo fajn, protože se nenudily, nelítaly po kempu a nedělali binec a byl zde klid i pro klientelu která, vyžaduje klidnější dovolené.

Pamatovalo se zde i na pejsky. Ti tu mají vlastní část pláže a také vlastní umývárnu i s teplou vodou. Kdo přijede s loďkou může využít v kempu zapuštěné molo do moře.

Kemp disponuje i vysokotlakou myčkou. Na recepci je třeba si vyřídit a zakoupit žeton do automatu myčky.

V kempu funguje celodenně i ostraha, takže ho za sebe považuju za velmi bezpečný.

Nově také kemp zavádí službu dovážky potravin i hotových jídel přímo na parcely služba se jmenuje Valfresco direkt, doporučuji podívat se na stránky společnosti Valamar nebo přímo kemp Ježevac.

restauračka Olivia

Restaurace je součástí kempu Ježevac. restaurace je vkusná a moderní s ochotným pohodovým personálem. Posezení a jídlo je zde velmi příjemné, přímo na promenádě v první linii u moře. Nabízí od levnějších jídel jako pizza, studený rybí salát, šunku, sýr až po nejdražší jídlo steak z tuňáka 110kun.

Byly použity dobré, čerstvé suroviny. Není co vytknout. Otevřeno celoročně s kempem, provoz od 8:00h ráno do 22:00h večer.

 https://www.facebook.com/media/set/?vanity=handicaptour&set=a.293503072578650
24.08.2021

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz