Divadlo Ungelt - ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2020/2021

ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2020/2021

 
 
 
Naši drazí diváci,
dnešním dnem zahajujeme novou sezónu, která se ponese ve znamení 25 let od založení Divadla Ungelt. Dárky k tomuto krásnému výročí budeme nadělovat postupně, sezóna to tedy bude více než nabitá!
Zároveň bychom Vás chtěli upozornit na to, že se nemusíte bát návštívit jakékoliv z našich představení. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto v divadle dodržujeme preventivní opatření proti COVID. Každý den veškeré jeho prostory dezinfikujeme ozonovým generátorem, povrchy ošetřujeme dezinfekčním prostředkem a u vstupu do divadla je k dispozici dezinfekce rukou.
 
Chtěli byste se zúčastnit jedné z prvních speciálních akcí, kterou pořádáme u příležitosti 25. výročí, a ještě přitom vidět výborné představení? Možnost máte v sobotu 26.9.2020, kdy bude v Divadelním klubu po představení Trhni si, otče! následovat posezení s herci, kteří v inscenaci účinkují. Během předčítání Petra Stacha nebo za zpěvu Báry Štěpánové se s námi můžete na tu pravou narozeninovou náladu naladit i Vy. Posezení je určeno pro diváky s platnou vstupenkou.
VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ
 
 
Začátek sezóny se ponese v duchu zkoušení nové inscenace Dobrou noc, mami, které započne 7.9. Uvedení tohoto titulu také souvisí s narozeninami Divadla Ungelt. Jako první v něm totiž před 25 lety zazněla právě stejnojmenná inscenace, v níž se pod režijním vedením Ladislava Smočka v hlavních rolích představily Jana Brejchová a Květa Fialová. V nové sezóně se tedy k Dobrou noc, mami vracíme znovu, tentokrát v neméně neodolatelném obsazení. V roli Thelmy se na jevišti Ungeltu poprvé představí Taťjana Medvecká. V úloze Jessie se do Ungeltu vrací Lucie Štěpánková, která zde už dříve excelovala například v inscenaci Smrt a dívka.
VSTUPENKY  - DOBROU NOC, MAMI
 
Stejně jako Lucie Štěpánková se do Ungeltu v nové sezóně vrací i Radek Holub a režisér Marek Němec, který je zde podepsán už pod inscenací Život podle Jonesových. Radka Holuba jste u nás mohli vídat například ve strhujícím psychologickém dramatu Expres na západ. Společně s Jiřím Hánou a Monikou Zoubkovou se v režii Marka Němce v nové sezóně představí ve hře největšího irského dramatika 20. století Toma Murphyho Zpívat jako Gigli. Premiéry jsou naplánovány na 17.12. a 18.12.2020.
   VSTUPENKY ZPÍVAT JAKO GIGLI - PROSINEC01.10.2020

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz