Divadlo Ungelt - Připravujeme pro Vás

 Připravujeme pro Vás

 
Naši drazí diváci,
jsme rádi, že naše rozhodnutí hrát celé prázdniny zároveň na kamenné scéně i na Letní scéně jste přijali s takovým nadšením. Letošní léto – na rozdíl od jara – je zkrátka divadelní. A přestože prázdniny ani zdaleka nekončí, my již připravujeme novou sezónu. A plány máme velké!
O tři naše inscenace je tak velký zájem, že nejsme schopni uspokojit Vaši poptávku. I proto občas hostujeme v Divadle ABC. K němu od letošního podzimu přibude ještě Švandovo divadlo. Do programu smíchovské scény se totiž vejdeme, na rozdíl od Divadla ABC, i ve všední dny. Těšit se tak můžete na Deštivé dny (17.10. a 29.11.), Skleněný strop (28.9. a 16.12.) a Housle (15. a 20.11.).
VSTUPENKY - SKLENĚNÝ STROP
   VSTUPENKY - DEŠTIVÉ DNY    
        VSTUPENKY - HOUSLE        
Dvojnásobná držitelka Ceny Thálie, držitelka Českého lva, Ceny Františka Filipovského za dabing a sedminásobná výherkyně v anketě Českého rozhlasu Neviditelný herec… To je Taťjana Medvecká. Byla jen otázka času, kdy tato mimořádná umělkyně vkročí na komorní jeviště Ungeltu. V říjnu po boku Lucie Štěpánkové poprvé sehraje americké drama ověnčené Pulitzerovou cenou Dobrou noc, mami. Žádný milovník silných psychologických příběhů by u toho neměl chybět!
VSTUPENKY  - DOBROU NOC, MAMI
Na počátku července jsme na kamenné scéně vyzkoušeli hrát o víkendu nejen od 19 hodin, ale také odpoledne – od 15 hodin. Mnozí z Vás to přivítali s nadšením. I proto v těchto tzv. „dvojácích“ budeme pokračovat. A začneme komedií Vejšlap, kterou Martin Písařík, Petr Stach a Jan Holík zahrají dvakrát v neděli 4. října.
   PROGRAM ŘÍJEN 2020 
ODLOŽENÁ PREMIÉRA
Málokdo ví, že spisovatelka Halina Pawlowská svou bavičskou jevištní kariéru začínala před dvaceti pěti lety právě v Divadle Ungelt. Při příležitosti letošních oslav našeho čtvrtstoletí jsme ji proto pozvali zpět. Premiéra osobité one woman show – Halina – měla být už v březnu, avšak vzhledem k okolnostem se jí konečně dočkáte až v prvním srpnovém týdnu na Letní scéně.20.08.2020

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz