DIVADLO RADOST Premiéra Jeníčka a Mařenky

Premiéra Jeníčka a Mařenky 

 
Jeníček a Mařenka už 9. 9. 2022 
 
Přinášíme Vám výjimečnou možnost zúčastnit se premiéry inscenace "Jeníček a Mařenka" v Divadle Radost, která je plánována na 9. 9. 2022 v 18:00. Podtitul inscenace "divadelní horor na motivy pohádky O Perníkové chaloupce bratří Grimmů" slibuje multimediální podívanou pro odvážené děti od 6 let. 
 
VSTUPENKY NA PREMIÉRU ZDE!  
 
 
 
 
 
 
 
 
Paweł Chomczyk
Autor scénáře a režisér představení, jehož inscenace byly uvedeny na mnoha festivalech a scénách v Evropě, Severní Americe i Asii. Držitel ocenění z USA, Polska či Edinburku. Říká o sobě, že se vždycky bál hororů. Jak si poradí s brněnskou adaptací? 
 
Multimediální představení
V rámci inscenace se můžete těšit na humor i strašidelnost, živé herce i loutky, bílou kačenku i Ježibabu, Jeníčka i Mařeknu, videoprojekce i livestream.  
VSTUPENKY DO LESA ZDE
Zase nasbírám kamínky, rozházím je po pěšině, a když vyjde měsíc, najdeme cestu domů...
Ježibaba!
"Křupy, křupy, chroupy, chroupy. Kdo mi dupe u chaloupky? Á, to jste vy, milé dětičky, kdopak vás sem přivedl? Pojďte dovnitř do chaloupky, nic zlého se vám nestane..." V rámci projekcí ztvární zlou Ježibabu ředitel divadla Pavel Hubička.
 
Rafał Budnik
Je sochař a konstruktér a především autor scénografie a loutek. Těšit se můžete na Jeníčka, Mařenku, Bílou kachničku, chaloupku, interaktivní les a mnoho dalších propacovaných scénografických prvků. 
 
Loutkářská estetika (loutky Rafaeła Budnika) a její divadelně-dramatické principy, stylizované herectví, původní hudba Piotra Klimka. Zveme Vás na moderní autorské představení pro děti
od 1. tříd, které jsou neobjácné stejně jako jejich rodiče a prarodiče! 05.09.2022

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz