DIVADLO MLADÁ BOLESLAV Nová sezóna je za dveřmi

Nová sezóna je za dveřmi

Vážení a milí divadelní přátelé,

sezóna 2022/2023 je se již neodvratně blíží a tak bychom Vás rádi pozvali do Městského divadla Mladá Boleslav a dali Vám tipy na zajímavá představení, která by neměla uniknout Vaší pozornosti.

 

Poslední premiérou uplynulé sezóny byla skvostná komedie Petera Quiltera - JE ÚCHVATNÁ, o nejhorší zpěvačce všech dob - Florence Foster Jenkinsové. V režii Petra Hrušky vytvořila hlaví roli EVA REITEROVÁ. V měsíci září můžete tuto komedii navštívit v úterý 27. září v 19:00 na velké scéně.

 

V současné době nejhranější francouzská komedie na českých jevištích - JMÉNO, kterou napsal tandem Matthieu Delaporte a Alexandre de La Patelliere, je na programu v měsící září hned třikrát.

Středa 14. září v 19:00, pondělí 19. září v 19:00 a čtvrtek 22. září v 18:00 hodin.

Chytrá, krutá i dojemná komedie o tom, co všechno může způsobit jediné slovo. Jméno pro dítě, které se ještě nenarodilo. Rodina a přátelé mají strávit příjemný večer, ale když Vincent, úspěšný čtyřicátník a budoucí otec, vysloví to jméno, vyvolá odpor a zděšení. Poklidná večeře se mění ve směšně bláznivou, i když drsnou přestřelku názorů. Co všechno se skrývá v rodinné historii? O jak překvapivých vztazích, jež měly zůstat tajemstvím, se dozvíme? Když kostlivci vylezou ze skříní, reaguje někdo hystericky, někomu nezbývá než se s krutou pravdou smířit a někdo se královsky baví...

V režii Michaely Doleželové hrají: Veronika Bajerová, Petr Mikeska, Radim Madeja, Milan Ligač a Magdalena Jirounková.

 

Jirotkova hudební komedie SATURNIN je také na programu v nové sezóně. Opět v sobotu 8. října v 19:00 na se na velké scéně můžete nechat vtáhnout do dobrodružství, která podniká sluha Saturnin se svým pánem Zdeňkem, tetou Kateřinou či Miloušem.

 

I v měsíci září je na programu oblíbené a Thálií oceněné NOVECENTO (1900) na malé scéně MDMB v úterý 20. září 2022 v 19:00.

 

Také oblíbený muzikálový hit DONAHA! si můžete již dnes objednat na sobotu 22. října 2022 v 19:00

Nabídka představení je však bohatší, stačí kliknout na náš web - www.mdmb.cz
23.08.2022

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz