DIVADLO ČESKÁ LÍPA PODZIM 2019

PODZIM 2019.

Iva Janžurová nebo Vojtěch Dyk s B - Side Bandem  Kultura Česká Lípa představuje svůj podzimní program

 

Po prázdninách, které se v kultuře nesou hlavně v duchu akcí pod širým nebem, se program Kultury Česká Lípa od září zase rozjíždí naplno jak v divadle, tak v KD Crystal. Už 10. září se mohou příznivci kultury těšit na koncert zpěvačky Dashy, mimo jiné držitelky ceny Thálie, a to v doprovodu Pajky Pajk Quintetu neméně skvělého hudebníka Martina Kumžáka. Do KD Crystal také se svou kapelou zavítá známý folkař Vlasta Redl. Divadelní příznivci budou mít možnost v Jiráskově divadle vidět herecký koncert Ivy Janžurové, která se spolu s Igorem Orozovičem představí v silné a působivé hře Božská Sarah.

Říjen s listopadem přinesou hned tři velké koncerty. 5. října přijede do České Lípy funk-rocková legenda, skupina J.A.R., která letos 17. listopadu oslaví 30 let. Závan swingu přiveze populární herec a zpěvák Vojtěch Dyk v doprovodu jednoho z předních českých swingových orchestrů, B-side Bandu. Koncert s podtitulem 10 let Beat ve swingu připomíná jejich vzájemnou 10 letou spolupráci, a že se jedná o spolupráci úspěšnou, mimo jiné dokládají i vyprodané haly při nedávných koncertech s Janáčkovou filharmonií Ostrava. Rockové fanoušky zase potěší koncert skupiny Wohnout plánovaný na 23. listopadu. Ovšem ani divadlo nezůstane ve stínu velkých koncertů zapomenuto. Nabídne tragikomedii s názvem Gin game o neobvyklém setkání dvou lidí v domově důchodců, v hlavní roli se Zuzanou Kronerovou nebo koncert Michala Pavlíčka a Moniky Načevy za doprovodu smyčcového quartetu, který připomene výročí 30 let od sametové revoluce.

V předvánočním čase se pak jako již tradičně v divadle objeví Fešáci se svým vánočním koncertem a v roli svého nejslavnějšího vodníka, hastrmana Čochtana, přijede s derniérou představení Čochtan vypravuje, herec Josef Dvořák. Vánočním koncertem v KD Crystal pak bude 14. prosince koncert zpěvačky Anny K.

Předprodej vstupenek na některé z těchto akcí se spouští už dnes v 15 hodin na pokladně KD Crystal a bude probíhat ve standardním režimu, každý všední den od 15.00 do 18.00 hodin. Kromě toho je možno vstupenky zakoupit on-line na webu www.cl-kultura.cz nebo v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hodin v kancelářích Kultury Česká Lípa v KD Crystal.

Přejeme Vám příjemný podzim ve společnosti kultury.

 
08.09.2019

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz