DIVADLO ČESKÁ LÍPA Koncert Štefana Margity

Koncert Štefana Margity

KONCERT ŠTEFANA MARGITY PROPOJÍ UMĚLECKÝ ZÁŽITEK A DOBROČINNOST

Vážení přátelé,

již tento čtvrtek se můžete těšit na koncert světově uznávaného operního pěvce Štefana Margity, který za doprovodu skladatele a klavíristy Michala Kindla a violoncellistky Iris Moris zavítá do světa šansonu!

S koncertem se bude pojit také vyjádření solidarity a podpory Ukrajině. Podpora bude jak symbolická v podobě nasvícení Kulturního domu Crystal, tak zcela konkrétní formou možnosti přispět na finanční sbírku českolipské charity.

Přispět lze přímo na sále před začátkem koncertu, po jeho skončení i o přestávce, a to buď v hotovosti do kasičky nebo na sbírkový účet Charity Česká Lípa 115-9529770217/0100. Všechny potřebné informace k příspěvku bezhotovostní formou budou k nalezení také přímo na místě u kasičky na hotovostní příspěvek. Darované finance budou použity na nákup materiální a potravinové pomoci ukrajinským rodinám s dětmi v existenční tísni ubytovaným na Českolipsku a Novoborsku.

Koncertem však podpora nekončí. I na dalších našich pořadech bude možnost přispět na finanční sbírku a zároveň se v ukrajinských barvách rozzáří i náš kulturní dům. V nejbližší době budou také každý večer modrožlutě svítit gotické oblouky hradu Lipý.

Těšíme se na vás ve čtvrtek 10.3. od 19 hodin v KD Crystal!

Vstupenky stále ještě v prodeji.

 
09.03.2022

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz