DIVADLO ČESKÁ LÍPA Divadlo Continuo již zítra na hradě Lipý

Divadlo Continuo již zítra na hradě Lipý

DIVADLO CONTINUO NA HRADĚ LIPÝ

Jedinečné představení již zítra od 21 hodin!

Divadlo Continuo, špičkový, mezinárodně uznávaný soubor zabývající se tanečním a fyzickým divadlem je dnes již stálicí na scéně alternativního divadla a nejen toho českého. Své představení s názvem Please leave a message přiveze tento renomovaný ansámbl již zítra, 21. července ve 21 hodin do České Lípy, konkrétně na hrad Lipý, kde tato výjimečná inscenace zapadne do mozaiky letních akcí pořádaných příspěvkovou organizací Kultura Česká Lípa.

Šest performerů v režii Pavla Šťourače přináší na jeviště otázku důležitosti jazyka v našem životě. Touhu člověka komunikovat, vytvářet svou identitu, něco po sobě zanechat. Vše zobrazeno tancem, pohybem, doplněno o živý hudební doprovod a špičkový světelný design. Inscenace, která se odehraje pod širým nebem a v příjemném prostředí nádvoří hradu Lipý tak slibuje nevšední kulturní zážitek.

Vstupenky lze zakoupit na pokladně Centra textilního tisku u hradu Lipý v čase 9  17 hodin nebo tamtéž hodinu před akcí. Pro návštěvníky také platí povinnost prokázat se před vstupem potvrzením o negativním testu na COVID-19, potvrzením o prodělání nemoci, či očkování. Více informací na www.cl-kultura.cz.

Občerstvení pro vás zajistí Českolipská pivotéka.
21.07.2021

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz