DIVADLO ARCHA týden 24. - 30. března

týden 24. - 30. března.

Divadlo Archa / týden 24. - 30. března

 
Wim Vandekeybus - Monkey Sandwich  

pondělí 24. a úterý 25. března / 20.00 / projekce filmu
Wim Vandekeybus - Monkey Sandwich

Projekce filmu vlámského choreografa Wima Vandekeybuse, vedoucího taneční skupiny Ultima Vez, který vznikl původně jako součást stejnojmenného představení. Česká premiéra. Vstupné: 50 / 30 Kč. VSTUP ZDARMA se vstupenkou na představení Ultima Vez - Talk to the Demon ve dnech 4. - 6. dubna 2014

VÍCE
 
Veřejné natáčení Show Jana Krause  

středa 26. března / 19.30
Veřejné natáčení Show Jana Krause

Televizní natáčení populární show Jana Krause. Produkce a dramaturgie: In Film Praha. Vstupenky v předprodeji v pokladně Divadla Archa, on-line a v síti Ticketportal.

VÍCE
 
The Crimson ProjeKCt  

čtvrtek 27. března / 20.00 / hudba
The Crimson ProjeKCt

The Crimson ProjeKCt je odnoží King Crimson, v níž vystupují tři současní hudebníci původní legendární kapely. Se svolením a osobní podporou Roberta Frippa se převážně zaměřují na repertoár od začátku 80. až do poloviny 90. let. Kapela hraje v sestavě „zdvojeného tria“ tak, jak to bylo mezi lety 1994 a 1997 v oblibě právě díky původním King Crimson. Vystoupí: Adrian Belew, Tony Levin, Pat Mastelloto, Markus Reuter, Tobias Ralph, Julie Slick. Pořádá Prague Music Performance. Vstupenky online, v pokladně Divadla Archa a v síti Ticketportal.

VÍCE
 
Electronic Beats Festival 2014  

pátek 28. března / 20.00 / hudba
Electronic Beats Festival 2014

Mezinárodní hudební program Electronic Beats se téměř po roce vrací do pražského Divadla Archa, kde představí tradičně to nejlepší ze současné elektronické scény. Letos na festivalu Electronic Beats vystoupí berlínské elektronické supertrio Moderat, které tvoří hudebníci Modeselektor a Apparat, pódium dále rozezní také Simon Green aka Bonobo v hypnotické sestavě s živou kapelou. Třetím potvrzeným je německo-japonská formace Diamond Version na pomezí noiseu a electronicy. Sestavu doplní DJ Felix. VYPRODÁNO! Více na www.electronicbeats.net

VÍCE
 
ARCHA.KREDIT  

Chcete chodit na představení v Divadle Archa za skvělé ceny? Předplaťte si
ARCHA.KREDIT

S Archa.Kreditem si kupujete vstupenky s výraznými slevami pro sebe nebo skupinu přátel (až 10 vstupenek na jedno představení). Archa.Kredit kartu můžete zakoupit pro Vaše blízké i jako dárek. Archa.Kredit platí na představení v produkci Divadla Archa.

VÍCE
 

novinky

 

DÁRCEM SNADNĚJI
Připravili jsme pro vás novou možnost dárcovství on-line. Prostřednictvím naší webové stránky můžete velmi snadno darovat libovolnou částku, která nám umožní financovat náročné umělecké projekty i v tomto roce.

Přispějte a staňte se partnery Divadla Archa.

Více o možnosti darování na www.divadlo
24.03.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz