DIVADLO ARCHA týden 22. - 27. dubna

týden 22. - 27. dubna.

Divadlo Archa / týden 22. - 27. dubna

 
EKG o Lásce a Vesnici  

úterý 22. a středa 23. dubna / 20.00 -- literatura
EKG o Lásce a Vesnici

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude v úterý 22. a ve středu 23. dubna věnovaný Lásce a Vesnici. Autoři pozvali do pražského Divadla Archa fotografa a básníka Daniela Kaifera, básníka Pavla Kolmačku a obyvatele Návsi Družby v Čelechovicích Petra Vlasáka. K tanci i poslechu zahraje Nouzová dechová kapela Jizerka.
Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.

VÍCE
 
Veřejné natáčení Show Jana Krause  

čtvrtek 24. dubna / 19.30
Veřejné natáčení Show Jana Krause

Televizní natáčení populární show Jana Krause. Produkce a dramaturgie: In Film Praha. Vstupenky v předprodeji v pokladně Divadla Archa, on-line a v síti Ticketportal.

VÍCE
 
Republic of Two - Silent Disco  

pátek 25. dubna / 20.00 -- hudba
Republic of Two - Silent Disco

Pražská dvojice Republic of Two ( Jiří Burian a Mikoláš Růžička) vydává po třech letech novou desku s názvem Silent Disco. Křest ve speciální scéně Divadla Archa doprovodí jako host večera Adrian T.Bell (unplugged).

VÍCE
 
vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo je hrdina? - Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa  

pátek 26. dubna / 20.00 a sobota 27. dubna / 16.00 -- divadlo
vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo je hrdina? - Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa

Vadí–nevadí. Nevinná dětská hra, kterou jsme snad všichni někdy hráli. Kdy jsme hrdiny a kdy poraženými v očích našeho okolí? Kdo je silný a kdo je na konci řady? Na půdorysu malého města na východě Čech se zrcadlí problémy našeho světa. Malá dramata každodenního života, která se dotýkají každého z nás.

Účinkují: Pavlína Halušková, Hana Charvátová, Richard Janša, Vojtěch Rejchrt, Bára Konířová, Tomáš Jovnáš, Maruška Halušková, Nikola Čonková, Kevin Bundal, Hanna Sharypa, Yauhen Sumouski, Philipp Schenker, Jan Burian, Jaroslav Hrdlička, Pavel Kotlík.

VÍCE
 

novinky

 

Podpořte vznik divadelní inscenace

4. SVĚT!

Dokumentární divadelní inscenace v Divadle Archa na téma „noví chudí“ se snaží skrze autentické příběhy lidí prožívajících situace způsobené existenční nejistotou přispět k diskusi o nastavení sociální politiky i k posílení mezilidské solidarity.

Inscenaci 4. svět realizuje autorská dvojice Durdilová-Stojowska v rámci rezidence Archa.lab v Divadle Archa. Premiéra se koná 5. 5. 2014 v Divadle Archa. Součástí projektu budou také diskuse za účasti odborné veřejnosti, protagonistů a tvůrců projektu.

Podpora Divadla Archa je klíčová, spočívá ale hlavně v poskytnutí zázemí a nepokrývá všechny podstatné náklady, proto budeme rádi, když si vyberete z odměn a umožníte vznik této inscenace.

 

Podpořit inscenaci můžete prostřednictvím portálu Hithit na tomto odkazu: https://www.hithit.com/cs/project/483/4-svet

 

logo_hithit
22.04.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz