DIVADLO ARCHA týden 13. - 19. ledna 2014

Divadlo Archa týden 13. - 19. ledna 2014.

Divadlo Archa / týden 13. - 19. ledna 2014

 
EKG - O Lásce a Světle I  

úterý 14. ledna / 20.00 / literatura
EKG - O Lásce a Světle I

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude v úterý 14. ledna věnovaný Lásce a Světle. Autoři pozvali do pražského Divadla Archa fotografa Františka Drtikola, básníka Tomáše T. Kůse, spisovatele Jana Němce a fotografa Jana Pohribného. Hraje alternativní rocková kapela Drtikol.

VÍCE
 
EKG - O Lásce a Světle II  

středa 15. ledna / 20.00 / literatura
EKG - O Lásce a Světle II

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude v úterý 15. ledna věnovaný Lásce a Světle. Autoři pozvali do pražského Divadla Archa fotografa Františka Drtikola, spisovatele Jana Němce, fotografa Jana Pohribného a spisovatele  Michala Viewegha. Hraje alternativní rocková kapela Drtikol.

VÍCE
 
Archa.Lab: Open Space 1  

čtvrtek 9. ledna / 9.00 - 10.30 / ateliér
Archa.Lab: Open Space 1

Jste praktikující divadelník? Chybí vám možnost udržovat a rozvíjet techniku hereckého projevu? Zkuste ateliér Open Space 1 - pravidelný divadelní trénink s fyzickou rozcvičkou i relaxací. Ateliér je otevřen cizincům. Místo konání: Studio Divadla Archa, Zlatnická 8, Praha 1. Cena za lekci: 120 Kč.

VÍCE
 
Veřejné natáčení Show Jana Krause  

čtvrtek 16. ledna / 19.30 /
Veřejné natáčení Show Jana Krause

Televizní natáčení populární show Jana Krause. Produkce a dramaturgie: In Film Praha. Vstupenky online, v pokladně divadla a v síti Ticketportal. Diváci se vstupenkou na Show Jana Krause mají jedinečnou možnost získat vstupenky na představení v produkci Divadla Archa se slevou 10%! Slevu si můžete uplatnit při nákupu v pokladně Divadla Archa. Sleva neplatí na Show Jana Krause.

VÍCE
 
VerTeDance / Divadlo Archa – Simulante Bande  

pátek 17. ledna / 20.00 / tanec
VerTeDance / Divadlo Archa – Simulante Bande

V inscenaci SIMULANTE BANDE zkoumají VerTeDance neotřelé možnosti pohybového vyjádření zdravého a fyzicky handicapovaného člověka, relativnost pojmu handicap i křehký kosmos mezilidských vztahů. Autorskou hudbu k představení vytvořila skupina DVA. VerTeDance jsou držiteli ceny Divadelních novin za taneční inscenaci sezóny 2011/12, dílo Simulante Bande získalo Cenu diváků na festivalu Česká taneční platforma 2013.

VÍCE
 

novinky

 

PŘIHLASTE SE DO NOVÉHO PROJEKTU DIVADLA ARCHA!


Divadlo Archa Vás zve ke spolupráci na pražské verzi divadelního projektu Edit Kaldor - Inventory of Powerlessness / Inventář bezmoci. Přihlášky do 27. ledna 2014!

Více informací

 

 

NOVÝ ROK V ARCHA.LAB

V lednu se můžeme těšit na otevřené hodiny ateliérů pro děti i dospělé. V únoru si trochu oddychneme, abychom se hned začátkem března mohli vrhnout do letního semestru. V dubnu se můžeme těšit na intenzivní dílnu holandského tanečníka Franka van de Vena, který je už po mnoho let stálým spolupracovníkem Archa.lab. Více

 

 

PŘIPRAVUJEME:

BOOK BURNING

4. a 5. února 2014 / 20.00

Spisovatel, esejista a performer Pieter de Buysser a výtvarník Hans Op de Beeck, vytvořili poetické představení se silným politickým obsahem, které se stalo událostí loňského roku vlámského divadla. Více

 

 

Rozhovor s Philippem Schenkerem, fotogalerie Archa 2002 - 2006, Esej o inscenaci Book Burning, rozhovor k chystané premiéře vadí-nevadí.cz, kompletní program na leden a únor 2014 česky i anglicky čtěte online v novém čísle Archa Novin.
14.01.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz