DIVADLO ARCHA týden 10.-16. února 2014

týden 10.-16. února 2014.

Divadlo Archa / týden 10.-16. února 2014

 
vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo je hrdina - Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa  

úterý 11. a středa 12. února / 20.00 / divadlo
vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo je hrdina - Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa

Premiéra!

 

Vadí–nevadí. Nevinná dětská hra, kterou jsme snad všichni někdy hráli. Kdy jsme hrdiny a kdy poraženými v očích našeho okolí? Kdo je silný a kdo je na konci řady? Na půdorysu malého města na východě Čech se zrcadlí problémy našeho světa. Malá dramata každodenního života, která se dotýkají každého z nás. Účinkují: Pavlína Halušková, Hana Charvátová, Richard Janša, Vojtěch Rejchrt, Bára Konířová, Tomáš Jovnáš, Maruška Halušková, Nikola Čonková, Kevin Bundal, Hanna Sharypa, Yauhen Sumouski, Philipp Schenker, Jan Burian, Jaroslav Hrdlička. Vstupné 190/90 Kč / 90 minut.

VÍCE
 
Veřejné natáčení Show Jana Krause  

čtvrtek 13. února / 19.30
Veřejné natáčení Show Jana Krause

Televizní natáčení populární show Jana Krause. Produkce a dramaturgie: In Film Praha. Vstupenky v předprodeji v pokladně Divadla Archa, on-line a v síti Ticketportal.

Diváci se vstupenkou na Show Jana Krause mají jedinečnou možnost získat vstupenky na představení v produkci Divadla Archa se slevou 10%! Slevu si můžete uplatnit při nákupu v pokladně Divadla Archa. Sleva neplatí na Show Jana Krause.

VÍCE
 
Simulante Bande - VerTeDance / Divadlo Archa  

pátek 14. února / 20.00 / tanec
Simulante Bande - VerTeDance / Divadlo Archa

V inscenaci SIMULANTE BANDE zkoumají VerTeDance neotřelé možnosti pohybového vyjádření zdravého a fyzicky handicapovaného člověka, relativnost pojmu handicap i křehký kosmos mezilidských vztahů. Své často neviditelné limity přetavily netanečnice Alena Jančíková a Zuzana Pitterová do neuvěřitelných výkonů, ve kterých jim „asistují“ profesionální tanečníci Veronika Kotlíková a Petr Opavský. Autorskou hudbu k představení vytvořila skupina DVA, která s VerTeDance spolupracovala již na inscenaci Emigrantes. VerTeDance jsou držiteli ceny Divadelních novin za taneční inscenaci sezóny 2011/12, dílo Simulante Bande získalo Cenu diváků na festivalu Česká taneční platforma 2013, s vřelým ohlasem se setkalo také na mezinárodním veletrhu scénických umění APAP 2014 v New Yorku. Vstupné 150/100 Kč / délka 60 mínut.

VÍCE
 
John Mayall's 80th Birthday - Trutnoff in Archa  

neděle 16. února / 19.00 / hudba
John Mayall's 80th Birthday - Trutnoff in Archa

Koncert a narozeninový večírek k neuvěřitelným osmdesátinám hudební legendy Johna Mayalla, učitele Erica Claptona a toho, jenž nepřímo stál u zrodu trutnovského Open Air Festivalu - podhorského Woodstocku. Večer, oslava, koncert a setkání v režii pořadatelů legendárního a nejstaršího Open Air Festivalu v zemi - trutnovského Woodstocku, kteří se pokusí přenést výjimečnou atmosféru tohoto festivalu do divadelního prostoru Archy. Předkapelou vítající ve foyer budou Marta a Rasputin Band. Vstupné 850 Kč, předprodej vstupenek v pokladně Divadla Archa, online a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

VÍCE12.02.2014

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:

Kontakt

Handicap tour o.s.
info@handicaptour.cz

Facebook

© Copyright 2013-2014, www.handicaptour.cz